ריטריט התעוררות עם המורה הרוחני הקנדי ג’ון דה רייטר 4-7/4

אשמח להמליץ בחום על מפגש עם המורה הרוחני ג’ון דה רייטר הקנדי שמגיע לביקור בישראל וינחה כאן ריטריט ! זו הזמנה חמה לכל מי שצועד בדרך של חקירה וגילוי ומעוניין לפגוש מאסטר מופלא שיוצר סביבו חיבור להוויה פשוטה ואוהבת ומעביר אותנו בנוכחותו תהליכים פנימיים של התעוררות רוחנית.

מנסיוני בשנים האחרונות בהם אני לא מוותר על המפגשים אתו, גו‘ן מביא אמת חודרת שמעירה את ליבנו לרכות ופתיחות ומעוררת בנו קודים לגילוי הנסתר מין העין.

להתעורר למציאות חדשה עם המורה הרוחני הקנדי ג’ון דה רייטר.
4-7/4 מרכז סאנסה חוף פולג.

ג’ון מבקר בשנים האחרונות בישראל ויוצר כאן מרחב לריטריטים מופלאים המאפשרים שינוי בתפיסת המציאות, ריפוי  והתעוררות רוחנית. זוהי הזדמנות יחודית לפגוש מאסטר מואר ולהנות מנוכחות מהפנטת וחכמת אמת …

ארבעה ימים בהם ג’ון חושף עבורנו את המציאות האמתית. הריטריט מושתת על פגישות שיח שאלות/תשובות אשר מתנהלת באופן אישי מול כל משתתפי הריטריט. ג’ון מתיחס לכ אדם באופן אישי ועונה על שאלות וקונפליקטים של המשתתפים מכל תחומי החיים: יחסים, משברים, הורות, בריאות, מיניות ועוד. זוהי הזדמנות נדירה לקבל תשובות כנות מאדם שרואה את המציאות השלמה.

ג’ון  מלמד את החשיבות של נקיטת פעולה ולקיחת אחריות מתוך נוכחות ולא מתוך פחד או כעס. הוא דן בצורך שלנו לראות את העולם בעיניים פקוחות ולחיות מהלב. הריטריט הוא מרחב שמאפשר לנו לחוות שלווה עמוקה, בסביבה שמטפחת גילוי עצמי וחיבור לידע עמוק שנמצא בתוכנו. 

ג’ון דה רייטר הוא פילוסוף, איש רוח ומורה דרך לחיים. הוא חי בקנדה וסביבו קהילת אנשים גדולה, כחלק מאורח חייו הוא נע בעולם למעלה מ 30 שנה ומעביר ריטריטים בהם הוא מפיץ אמת, פתיחות ואהבה. 

עם תבונה ורגישות ייחודית, ג’ון חושף בפני המשתתפים את הפוטנציאל של חיים משוחררי סבל ובעלי משמעות ושמחה. הוא מביא אמת חודרת שמעירה את ליבנו לרכות ופתיחות ומעוררת בנו קודים לגילוי הנסתר מין העין. המפגש האנרגטי אתו משנה תודעה ומרחיב לב. זוהי הזדמנות נדירה לפגוש מורה מואר ולעבור בנוכחותו תהליך משנה חיים!

איך זה קורה ? 

במהלך ימי הריטריט יתקיימו מפגשים של שעה וחצי עד שעתיים במרחבים שונים בזה אחר זה, כשבין לבין יהיה לנו זמן לארוחות ומנוחות קצרות. במהלך כל יום יהיו שני מפגשים פורמלים באולם ושלושה מפגשים מתחת לעץ.

המפגשים מתחת לעץ במרחב הפתוח מזמינים לשיח מרתק ופותח לב מכל תחומי החיים, כאשר המיקרופן יעבור מיד ליד בין אלו  שמתעורר בהם הצורך לדבר עם גון ולשאול שאלות.

מפגשי העומק יתקימו באולם, שיחות אחד על אחד במרחב מדיטטיבי ועמוק, שם ג’ון בדרכו הייחודית יביא נוכחות עמוקה, רגעי שתיקה ושיחה מרבדים עמוקים, ויחבר אותנו לעולם האמת הנסתר ויפתח בפנינו אפשרות להרחיב את תפיסת המציאות וחווית החיים.

המפגשים מתקיימים כל יום בין השעות 11:00-22:00

המקום

הריטריט מתקיים במרכז סנסה שנמצא במתחם החוף הירוק בפולג. יש אפשרות ללינה ואירוח מלא במתחם הריטריט בחדרי מלון קיו.
סדר יום מתנהל בין השעות 11:00-22:00 לאורך כל ארבעת הימים.

עליות 

עבור הריטריט בלבד (ללא לינה וארוחות).

לכל ארבעת הימים – 1180 ש”ח
לשלושה ימים מלאים – 980 ש”ח 
ליומיים – 720 ש”ח

עלות הריטריט באירוח מלא
לינה בחדר של שלושה +פנסיון מלא לארבעת הימים – 2240 ש”ח.

להזמנת לינה בחדר כתבו לי מייל (סוקי)  [email protected]

קישור לדף האתר שלנו : https://johnderuiter.com/hebrew/

לפרטים- סוקי : 050-5260271

משתתפים ממליצים

הצצה לריטריט