פסטיבל Redancing ה-12 שבועות - 6-8/6/2019

3 ימים | 4 מרחבים | +30 מנחים

מרכז סאנסה חוף פולג. 

לנוע בגוף, לגעת בלב, לעוף עם הרוח !

הפסטיבל מוגבל ל 300 משתתפים בלבד!

כמו בכל שנה נפגש במלון קיו היפיפה המשקיף על חוף הים הדרומי של פולג (ליד וינגט) וניצור שם יחד בועה ירוקה ומבודדת. במשך היום יתקימו בארבע מתחמים שונים סדנאות מעולם הריקוד והתנועה, הריפוי וההתפתחות ובשעות הערב נפגש כולם יחד באוויר הפתוח ונשתחרר בהופעות ומסיבות במתחם לב הפסטיבל.

המנחים הותיקים של רידנסינג יחד עם מנחים חדשים יביאו את עולמם ויפגישו אותנו עם זרמים מגוונים של שפות תנועה, תרפיות בתנועה, עבודה עם קול, טכניקות ריקוד, אומנויות במה, קרקס, מדיטציה, נשימה ועוד… ואך לא להזכיר את קובץ האנשים וחברי רידנסינג שיביאו את אהבתם לחיים !

יש אפשרות ללינה בחדרים, לינה באוהלים וגם אפשר לישון בבית ולחזור אלינו כל בוקר ( 20 דקות מתל-אביב)

הינכם מוזמנים לקחת חלק בפסטיבל אינטימי ויחודי מסוגו,”לרקוד מחדש” ולגלות עוד מסודות הריקוד, הגוף וקצב הלב, לפגוש אנשים יפים ולחגוג את חג השבועות באוירה חגיגית במיוחד.

מנחי הפסטיבל

פסטיבל רידנסינג מביא את טובי המנחים בארץ בתחום התנועה המודעת. המנחים הותיקים של רידנסינג יחד עם מנחים חדשים יביאו את עולמם ויפגישו אותנו עם זרמים מגוונים של שפות תנועה, תרפיות בתנועה, עבודה עם קול, טכניקות ריקוד, אומנויות במה, קרקס, מדיטציה, נשימה ועוד… ואך לא להזכיר את קובץ האנשים וחברי רידנסינג שיביאו את אהבתם לחיים !

הינכם מוזמנים לקחת חלק בפסטיבל אינטימי ויחודי מסוגו,”לרקוד מחדש” ולגלות עוד מסודות הריקוד, הגוף וקצב הלב, לפגוש אנשים יפים ולחגוג את חג השבועות באוירה חגיגית במיוחד.

Dj Qory Ronell - Fire Dance | Dj Tomer Aloni - Happyness | Dj Michal Rose - Tribal

תוכנית

ערב ראשון

פרטים בהמשך

ערב שני

פרטים בהמשך

מסיבת שבועות

פרטים בהמשך

Dj Qory Ronell - Fire Dance | Dj tomer Aloni - Happyness | Dj Michal Rose - Tribal

החזון - להיות האדם החדש בזמנים חדשים

זמנים אלו משתנים ללא הכר ומציעים אפשרויות חדשות שמבקשות תנועה חדשה ואוטנטית. חזון הפסטיבל הוא ליצור מרחב שיאפשר לנו לגלות עוד מהחופש שלנו ומהפוטנציאל הטמון בנו ובזמנים אלו. להכיר את עצמינו טוב יותר, לעודד פתיחות וביטוי טבעי ועכשוי של ההוויה שלנו המבקשת את קולנו היחודי. לשחרר מתח, ולגלות את השמחה שמעבר לגבולות המחשבה. להגביר את המודעות בארץ לתחומי ההתפתחות והריפוי, ולקדם תהליכים אשר תומכים בבריאות וב- well being

יחד נפתח חזון חדש בנו ובעולם כולו של ריקוד ותנועה חופשית, פתיחות, כנות ואהבה.

על המקום

הפסטיבל מתארח כמו בכל שנה במלון Q אשר נמצא במתחם החוף הירוק פולג צמוד לרצועת חוף יפיפה. במתחם המלון 4 אולמות ברמה גבהה שישמשו אותנו לפעילויות.ישנה אפשרות ללינה בחדרים מפנקים במלון ובמתחם הקמפינג בפסטיבל יש צורך להביא ציוד אישי, מטבח צמחוני בו יוגשו ארוחות בריאות ומזינות שלוש פעמים ביום.
פינת צ’אי ובר בריאות, מתחם טיפולים איכותי. 300 צעדים ואנחנו בים !
מה לא: אסור להדליק אש או גזיות במתחם הקמפינג והמלון. אסור להביא בעלי חיים.

כרטיסים

מחירים:

מכירה מוקדמת – 420 ₪

מכירת ביניים – החל מה 18.4 עד ה 2.4 – 450 ₪

מכירה רגילה – החל מה 18.5 ובקופות (אם ישאר) – 480 ₪

רכישת כרטיסים וחדרים:

כרטיס לפסטיבל במכירה מוקדמת – עלות 420 ש”ח

כרטיס לפסטיבל רידנסינג – 450 ש”ח  

כרטיס + לינה בחדר טריפל (שלושה) לשני הלילות – עלות 950 ש”ח 

כרטיס זוגי בחדר זוגי (לזוג) – עלות 2340 ש”ח  

מדיניות ביטול:

מדיניות ביטול העסקאות מבוססת על תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע”א-2010. פרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה הוא 14 יום מרגע ביצועהובלבד שהביטול יעשה פחות מ 7 ימים קודם למועד תחילת השירות. בפרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה יחויב המבטל בדמי ביטול של 5% מערך העסקה בפרק הזמן שלאחר 14 יום ממועד ביצוע העסקה או ב 7 הימים קודם למועד תחילת השירות לא ניתן לבטל אותה כלל.

זקוקים למידע נוסף?

“תשכח את הרוקד, את מרכזו של האגו, תהפוך לריקוד. זאת המדיטציה. תרקוד בעומק כזה, כך שתשכח לגמרי ש” אתה” רוקדות תחיל להרגיש שאתה הריקוד. החלוקה חייבת להיעלם, אז זה נהפך למדיטציה. אם החלוקה קימת, אז זה תרגיל : טוב, בריאעד לאן שהוא מגיע, הוא טוב. אחריו אתה תרגיש רענן, צעיר. אך הוא אינו יכול להחשב לרוחני. זה רק ריקוד פשוט. ריקוד הוא טוב בפני עצמו אך זו עדיין לא מדיטציה. הרוקד חייב ללכת, עדשרק הריקוד נשאר. אז מה לעשות ? היה לגמרי בריקוד, מכיוון שהחלוקה יכולה להתקיים רק אם אינך לגמרי בזה. אם אתה עומד בצד ומסתכל בריקוד שלך, החלוקה נשארת: אתה הרוקד, ואתה רוקד . אז הריקוד הוא רק פעולה, משהו שאתה עושה , הוא אינו ההוויה שלך. לכן תהיה לגמרי, תתמזג בתוכו. אל תעמוד בצד, אל תהיה צופה. תשתתף.” אושו

רידנסינג באינסטגרם