רידנסינג | מנחים וסדנאות

סער הררי | גאגא

שפת התנועה שפיתח אוהד נהרין - גאגא מציעה דרך לחזק את הגוף, לשכלל את הגמישות, הזריזות, היעילות ולהעיר את החושים והדמיון. גאגא מפתחת מודעות לחולשות גופניות, מעירה מקומות מנוונים, חושפת את הקיבועים הפיזיים ומציעה דרכים לביטולם. העבודה משכללת את התנועה האינסטינקטיבית ומחברת את החלטות התנועה המודעת. גאגא מאפשרת חוויה של חופש ותענוג בדרך פשוטה, במרחב נעים, בבגדים נוחים ובליווי מוסיקה, כל אחד לעצמו ועם אחרים. על סער: רקדן, כוריאוגרף ומנהל אמנותי של להקת המחול ליסער (LeeSaar The Company )שהוקמה בניו יורק ב 2011. זוכה פרס הגוגנהיים לכוריאוגרפיה, העמותה לאמנויות של ניו יורק, ופרס עיריית ניו יורק למחול. סער לימד באוניברסיטאות ופסטיבלים בארה"ב כגון: סאני פרצ'ס, ג'וליארד, ג'ייקובס פילו, אמריקן דאנס פסטיבל ועוד.. מנהל את גאגא בארה"ב משנת 2012.

יעל ברקאי | תנועה אוטנתית

מאימפרוביזציה לתנועה אוטנטית- נתחיל בחימום שמוביל לאימפרוביזציה ובהדרגה נעבור למודל של תנועה אותנטית. בתנועה אותנטית מושם דגש על קשב פנימי המתנועע מתבונן במכלול חוויותיו ברגע הנוכחי ומאפשר לתנועה לנבוע מהן כרצף אסוציאציות. המתנועע מצוי במגע עם כל מה שמתעורר בו –תחושות, דחפים, דימויים, רגשות וזיכרונות. בסדנה נחווה תנועה מתוך רשות עמוקה לנוע, בנוכחותו של עד. נחווה עצמנו כעדים החוקרים את האפשרות להתבונן במתנועע באופן נקי משיפוטיות ונספק עבורו סביבה בטוחה, מכילה ומאוזנת התומכת בהעמקת ביטוי עולמו הפנימי. מפגש עם טיפול בתנועה- לגעת לשהות ולהיות - במפגש זה ניקח לנו את הזדמנות לשהות ולהקשיב לגופנו, נתנסה בערוצים נוספים של יצירת קשב וקשר עם עצמי ועם האחר . כמו קצב, נשימה ומגע נבדוק את מידת האמון בעצמינו ובאחר נכיר מה משפיע ומה מעורר חיוניות ועניין דרך חכמת הגוף. על יעל: יעל ברקאי ׁMA, מטפלת מוסמכת בתנועה, מטפלת משפחתית מוסמכת, מדריכה בכירה בשני תחומים אלה. הקימה ריכזה ולימדה בקורס התלת שנתי להכשרת מטפלים בתנועה במרכז להכשרת מטפלים ביצירה והבעה בבית הספר ללימודים מתקדמים מכללת סמינר הקיבוצים תל אביב מ1993 .עד 2014 . מנחה במסגרת הקורס להנחיית קבוצות באוניברסיטת תל-אביב. מנחה קבוצות וקורסים ומטפלת ביחידים ובזוגות.

חן לאווי | ברייקדאנס

טופרוק - סדנה מלאת קצב ותזוזה על מוזיקת פאנק והיפ הופ אולדסקול. בסדנה נלמד אלמנט מתוך הברייקדאנס שנקרא "טופרוק" אין צורך בניסיון קודם. קרוב לרצפה- סדנת אימפרוביזציה ופריסטייל במטרה ליצור תנועה בסטייל אישי ויחודי. הסדנה משלבת אלמנטים אקרובטיים ופיזיים ומעובות בה טכניקות של ברייקדאנס, קפואירה, מודרני, סטריטווארקהאוט ועוד. . . על חן: מנהל "המרכז לאומנויות הרחוב" בראשל"צ, מאמן ומחנך בתנועה. שותף בצמד "בלאק אן וואיט" רקדנים לאירועים. בעל ניסיון של מעל 12 שנים בברייקדאנס. התלמידים של חן הם אלופי הארץ בברייקדאנס לשנת 2017 (עד גילאי 15) וזכו מקום רביעי בתחרות העולמית שהתקיימה בגרמניה!

קמילה | אדמה- עבודה קולית

סדנת קול העוסקת בגוף ובחסימות שבתוכו. נזין את הגוף היקר שלנו בצליל מנקה ומשחרר. תרגול דרך תנועה. תנועות איטיות בשכיבה תוך כדי זיהוי זרימת הצליל שנולד בתוך הבטן דרך חוויה עמוקה של רגש וריכוז. בסוף הסדנא נוצר מעגל שירה יצרית, ישר מתוך מרכז האנרגיה היקרה שלנו- מתוך הבטן, מתוך האומץ, מתוך השחרור. למרות כל מחסומי הביקורת העצמית והפחד, הסדנא תמיד מסתיימת בקול ניצחון גדול על הפחד. על קמילה: זמרת, יוצרת, כותבת ומלחינה מוזיקה שמשלבת ג'אז, פיוז'ן ומקצבים עממיים אזריים. קמילה נולדה באזרבייג'אן לחופי היום הכספי, למשפחה של מוסיקאים ומלחינים שהם סימן היכר למוזיקה אזריית עממית, החלה להופיע בגיל 5 בתחרויות בינלאומיות למוסיקה קלאסית. עלתה לארץ בגיל 13 וסיימה לימודי משחק בסטודיו למשחק ניסן נתיב.

רישי | לנשום אל החיים

בסדנה זו נשלב את התנועה של הגוף יחד עם התנועה של הנשימה. נמצא את הקשר שבין תנועה לשאיפה שלנו ובין העצירה והנשיפה שלנו. ננשום עמוק נשתחרר ונפתח לרבדים עמוקים יותר של הוויתינו. הנשימה היא גשר בין הגוף והנפש, בין הראש והלב, בין החומר והרוח, בין לחיות או למות. מוזמנים לקחת נשימה עמוקה לחיים.

ניתאי צלניקר | Taiko Life

סדנא שבה נלמד תיפוף קבוצתי יחודי ממזרח אסיה-טאיוון ויפן, תיפוף שמשלב עבודת גוף מעולם אומנויות הלחימה תרגול מדיטציה ונגינה קבוצתית עוצמתית על תופי Taiko תיפוף שמעלה את הדופק השמחה והאנרגיה, חוויה משחררת, מהנה במיוחד ומחברת. נחווה את הקשר בין תנועה קצב ומדיטציה, ואת המשמעות והתרומה של כל אינדווידואל ליצירת הרמוניה. על ניתאי: אמן מופיע ומייסד Taiko Life , ניתאי הוא מתופף הטאיקו/תיפוף זן המקצועי הראשון בארץ למד מוזיקה ואומנויות לחימה מגיל צעיר והתאמן בטאיוון אימונים אינטנסיבים קרוב ל 5 שנים. מלמד במסגרות רבון כגון - סדנאות בוינגייט, אוניברסיטאות, מרכזי ספורט,בתי ספר. כמו כן מעביר סדנאות והרצאות. יחד עם חברי Taiko Life, מופיע בישראל.

מאיה כהן | כשתנועה ומגע נפגשים

לרקוד את הגוף, לרקוד את השקט, לרקוד את המוזיקה, לרקוד את הלב. על מאיה: מטפלת מוסמכת בשיטת אילן לב,טיפול בשמנים ארומטיים ועיסוי באבנים.

מיכל בן טובים | גוונים בתנועה

ננוע בין מרחב של ביטוי בתנועה לבין מרחב של ביטוי בצבע ונשלב בינהם. נאפשר לצבעים השונים בחיינו להעיר ולהאיר תאים חדשים בגופנו. ננשום לאיזורים שונים ונסכים להיות בנוכחות ברגע הזה, תוך חיבור למקורות נביעה פנימיים. דרך העבודה הוא פיתוח המתבסס על עקרונות של טיפול בתנועה ועל אלמנטים מטפול בצבע על פי שיטתו של ד"ר שטרן. על מיכל: מטפלת בתנועה מוסמכת, M.A עובדת סוצאילית קלינית, מייסדת, מדריכה ומאמנת בשיטת ה"ConfiDance".מעל 10 שנות ניסיון, רקע נרחב וניסיון עשיר בהנחיית סדנאות וקבוצות. עובדת במשרד החינוך. מטפלת בילדים ובמבוגרים, בעלת קליניקה פרטית בתל-אביב.

גל מון ציפורי | ריקודי בטן

לחולל שמחה, לחולל שינוי- כל כך הרבה מטלות ותפקידים אנו ממלאות וממלאים ביומיום, וכל כך הרבה מאמץ אנו משקיעות~ים בהתפתחות וביצירת שינוי... לפעמים כדי להתקדם וליצור פריצות דרך- צריך לעצור הכל, להתחבר לשמחה שאינה תלויה בדבר ולחגוג את הכאן והעכשיו! בסדנה חווייתית ומצחיקה המשלבת ריקודי בטן, דמיון מונחה ועבודה רגשית ואנרגטית- נלמד להתחבר לשמחה שאגורה בגופנו, נתחבר לחזון חיינו הגבוה ביותר ונחגוג את עצם קיומנו. על גל: מלווה א~נשים ​בתהליכי שינוי, ריפוי, התפתחות,הגשמה . מפתחת שיטת בריאה בתנועה​ ​ לשינויי תודעה ופריצות דרך אישיות, באמצעות תנועה בשילוב ריפוי אנרגטי מנטלי ורגשי. מורה​ לתטא הילינג​​, מנחת סדנאות ומטפלת, רקדנית בטן ומחוללת שמחה. מומחית לשלום עם הגוף והרגש​ ו​לפתרון סכסוכים פנימיים​.​ מאמינה שמתוך אהבה עצמית, קבלת מצב קיים וחיבור לגוף.

קובי שרף | ריקודים לטיניים

אנחנו גדלים בתוך חברה (שכוללת את הורינו), מטמיעים את הנורמות שלה, ואת השגי התרבות והמדע, וכך מתפתחים. קיים בנו גם כח מורד, אמיץ, שדוחף כל אחד מאיתנו לאינדיבידואליות. הפילוסוף ניטשה מסמל את ההטמעה ע"י הגמל (הכנוע, הממושמע, אומר ה-"כן", השקוע בעבר, המאמין, קונפורמיסט), ואת המרידה ע"י האריה (השואג, הנלחם, אומר ה-"לא!", השקוע בעתיד, הספקן, אגואיסט).. בסדנה נבדוק איך אנחנו מגיבים ומתנהלים כגמל, כאריה וכילד (שנמצאים בכולנו במינונים שונים). נעשה זאת באמצעות ריקוד חופשי, ריקוד זוגות לטיני ותרגילי ריקוד בקבוצה, ונעצים את הילד-המודט-היוצר שבתוכנו (זהו מימוש החזון החדש). על קובי:הדריך במועדוני סלסה בחיפה ובת"א. לומד, מתרגל וחוקר אמנויות תנועה (LiuHeBaFa, טאי-צ'י, Pulsation, מדיטציות אקטיביות).

עמית לבון חיים | "חיבורים בתנועה"

בסדנה נחווה חיבור פנימי ,חיבור לאחר, וחיבור לעולם תוך כדי תנועה. נרקוד ונחווה סוגי ריקוד שונים ממדיטציה בתנועה, נחווה שמחה גדולה על היותינו בני אנוש ונגיע עד למסיבת ריקודים סוערת! "חיבורים בתנועה" מאפשרת לנו לנוע בגוף ובתודעה בין הפנים לחוץ, לזהות דפוסים ולשנותם באותו הרגע.. סדנה כייפית ומשחררת ויחד עם את מאפשרת התבוננות מודעת. על עמית חיים: בת 47, מטפלת ומנחת סדנאות מודעות ב- 17 שנה האחרונות. ריקוד ותנועה הם האהבה הגדולה שלי, התרפיה שלי, השמחה והשקט שלי ואני שמחה להעביר את החוויה הזו הלאה.

דארשו | נשימה ומדיטציה

לנושם הוותיק זה כבר ברור, סשן ריברסינג זה כל פעם אחרת. בסשן נשימה מעגלית אנו מעבירים את המושכות מידי האגו והמיינד אל הגוף ותחושותיו, ואנו נותרים כצופים מן הצד בהתרחשות זו שבין התחושות לרגשות. למעשה, אנו חווים את אשר על לבנו, דרך תחושותינו - על גלי הנשימה. וכשם שהמודע מתקשר עם המוח באמצעות מחשבות, כך התת מודע מתקשר עם הגוף דרך תחושות. בסשן ריברסינג נחווה כיצד גוף-רגש-נפש הם אחד למעשה. ולמי שטרם התנסה.. אין מילים - בואו לגלות ריברסינג מהו.

סובירו

ג'יבריש מאפשר לנו לבטא רגשות ומחשבות ללא המגבלות והתבניות של המילים שאנחנו רגילים אליהן. זוהי טכניקה תרפויטית ומדהימה לניקוי ה-"רעש בראש" ולמציאת שקט ושלווה. למדיטציה שני שלבים, שלב ראשון - ביטוי חופשי באמצעות ג'יבריש ובאמצעות הגוף, שלב שני - שקט. על סובירו: מנחה מדיטציות אקטיביות ותרפיות מדיטטיביות. מוסמך מטעם מרכז אושו ביוון, בוגר הכשרת מטפלים בנשימה דינמית אינטגרטיבית במרכז ריברסינג-נשימה ומדיטציה ברמת אפעל. מודה על החופש והספונטניות שהטכניקות של אושו הוסיפו לחיי ומאוד שמח לחלוק אותן עם אחרים.

אלה מירום | ארוס וחמשת האלמנטים

שילוב ייחודי של עבודת גוף ותודעה, בשילוב עם כלים מעולם השאמניזם, הטנטרה, mindfulness, והפסיכותרפיה גופנית, היוצר שדה בעל פוטנציאל אדיר לטרנספורמציה, ריפוי, ועונג. גם כאשר אנחנו מחשיבים את עצמינו אנשים פתוחים בנוגע לנושא המיניות, אנחנו עדיין רוב הזמן שבויים בתבניות שוב ושוב. בסדנא הזאת, במרחב מוחזק ומוגן, תוך חיבור לעצמינו ולגבולות שלנו, אנחנו נרחיב את המושג "ארוס" ועשיית אהבה, ונחקור אותו יחד דרך 5 אלמנטים ובכלל נגלה מחדש את הביטוי האותנטי של הגוף והמפגש האנטימי שלו עם העולם. על אלה: מזה 15 שנה אלה מנחה תהליכים לצמיחה, העצמה ובריאת מציאות ליחידים, זוגות, וקבוצות בארץ ובעולם. בשלוש שנים האחרונות אלה מנחה סדנאות ולאחרונה הקימה יחד עם שותף אירופאי את LOVE LIFE WORKSHOPS המשלבת עבודה בתנועה וסדנאות עומק תהליכיות. בעבודתה אלה ממזגת ומחדשת בעונג רב חווית גוף, רגש ותודעה; מביאה מחכמה שנובעת מתוכה ובהשראת מורים ומנטורים מופלאים ספר).

ענתו (ענת לידרור) | 'ריו אביירטו'

על חזון ואדם חדש-עתיק- שיתופי פעולה, פעולה רשתית, עשייה ללא מאמץ, win win, חכמת המעמקים משולבת בחכמת הקידמה, יצירת מציאות, גוף, ריפוי, חומר ורוח- כל אלו נרקמים לחזון חדש- אדם חדש, ללא מילים, דרך תנועה, וקצב, גוף הוויה וחוויה, אך זו חכמה שנאספת בהנאה עמוקה ונותרת בגוף, ובמרחבים הלא מודעים שלנו עוד הרבה אחרי שהמודע שלנו שוכח. בסשן ריו אביירטו, יחד ולבד, מדיטטיבי ואקסטטי, במפגש כנה, חי, של יופי בינינו לבין עוד כמונו, כמו נהר פתוח. על ענתו: מנחת ריו אביירטו- נהר פתוח: קבוצות ותהליכים, סדנאות חד פעמיות ותהליכיות לפרטיים וארגונים. בוגרת בצלאל באמנות וצילום, בית ספר ריו אביירטו ישראל. חוקרת התפתחות, תנועה בהתפתחות, את האנושי והקשר ביניהם. חיה בתנועה שמתגלה כל פעם מחדש. מנהלת את מרכז האמנות המשותף בגבעת חביבה.

סהרה פיקסי | טרייבל פיוזן

סהרה פיקסי חוקרת, לומדת, מלמדת ומופיעה בעולם עם אומנות הטרייבל פיוז׳ן למעלה מ10שנים. למדה עם גדולי המורים ומלמדת ומופיעה גם בחו״ל. עם גדולי המוזיקאים בארץ וגם עם אמנים ודי ג'ייז בין לאומיים. הסטייל האישי של סהרה שם דגש על על עוצמה נשית וקדושה תוך שליטה מוחלטת בהפרדות כל חלקי הגוף ובניית מרבדים של תנועה.משלבת ריקוד אפריקאי, פלמנקו, הודי ופרסי על בסיס חזק של יוגה וריקודי בטןמלמדת באופן קבוע בסטודיו הפרטי שלה ביפו, במרכז עפרון-ירושלים, וב"שרקייה"-מושב סיתרה.

טל כהן | מחול פרסי קלאסי

מהותו של המחול הפרסי הקלאסי הוא הלב והיופי האלוהי. מחול זה היה קיים לפני מאות שנים ונעלם, אך שוחזר במאה האחרונה מתוך מיניאטורות שהשתמרו. בצרוף עם המוזיקה השמימית וחודרת הלב והנשמה – הוא מפיח חיים בתרבות עתיקה ומעודנת בה הרוח והגוף אחד הם , ומביעים עצמם באמצעות מחוות ידיים וראש, מנחי גוף אציליים, סיבובים ועוד. בסדנא נלמד תנועות וצעדים מתוך הריקוד, ננוע במרחב ונסתובב, נתחבר אל הלב ואל האלוהות שבתוכנו וסביבנו ואף נלמד ריקוד לשיר קלאסי ידוע. על טל: רקדנית, כוריאוגרפית ומורה לריקודי בטן, מחול פרסי קלאסי, הודי (בוליווד), פילאטיס ותנועה משקמת. בעלת ותק רב (18 שנים) בהנחיית קבוצות בשעורי ריקוד ותנועה, סדנאות חוויתיות, שעורים פרטיים ועוד. עובדת עם נשים מכל מעגל החיים – מילדות, דרך בגרות ועד הגיל השלישי. התמחות מיוחדת בעבודה עם נשים בהריון. מלמדת במרכז הארץ. מופיעה על במות, בפסטיבלים ובאירועים פרטיים.

אודי עוז | אימפרוביזציה בתנועה

חוויה שיוצרת ריקוד. אילו חלקים בגוף שלך מדברים ברגע זה ומה הם אומרים? אם החלקים של הגוף שלנו היו יכולים לספר את הסיפור שלהם, מה הם היו מספרים? בסדנה נתעורר ונסתכל מה הגוף שלנו מחזיק. אילו רגשות, תחושות ומילים קיימות בגוף ובאילו חלקים שלו. נגלה את התנועה שחוויה זו מייצרת ואת הריקוד השלם של הגוף שנובע מתוך חוויה זו. איך חוויה מייצרת תנועה. ומייצרת מפגש… על אודי: מטפל ומנחה קבוצות המשלבות פסיכודרמה ותנועה, מורה לאימפרוביזציה בתנועה וקונטקט. בעבר, יזם מצליח בתחום האינטרנט. כמי שעובר תהליכי שינוי ארוכים בעצמי, מרגש אותי לראות אנשים משתנים, לומדים לקבל ולאהוב את עצמם, להכיל את החלקים השונים בתוכם, גם את המקומות ה"לא אטרקטיביים", לומדים להקשיב למה שהם באמת רוצים וצריכים. ומכאן הגדילה ללמוד לאהוב ולקבל את האחר ואת השונה. ללמוד ליצור תקשורת איכותית ולייצר קירבה. על הג'אם: מרחב פתוח לאלתור. ריקוד מגע הנאה וצחוק עם עצמי ועם פרטנרים שונים. נתחיל בחימום מונחה של הגוף ושל המרחב האנושי. ניפגש עם אנשים שונים ונרקוד יחד. בשלב מסוים הג'אם יפתח לבחירות של כל אחת ואחד במרחב ללא הנחייה צמודה. הג'אם ילווה במוסיקה חיה שתיווצר בדיאלוג אתכם הרוקדים.

ד”ר אייל מור | אומנות הנשימה המחוברת

להיפרד מהמתח- כולנו חווים מתח בחיים שלנו. הלחץ הכרוני במידה אינו נפרק, נאגר בגוף, בשרירים, בעצמות, ובשאר איברי הגוף. תרגילי נשימה (ריבסרינג) בשילוב עם תרגילי כיווץ ושחרור (תרגילים ביואנרגטים) עוזרים בשחרור של אותם מתחים, ובעיקר את המטען הרגשי הנלווה אליהם. בסדנה נלמד איך להפטר מהמטען הרגשי העודף ולהרגיש קצת יותר קלים ומשוחררים. על אייל: רופא כירורג ומטפל המגשר בין הבריאות הגופנית לרוחנית. למד רפואה באיטליה ועובד כרופא במרכז הארץ. במהלך תקופת ההתמחות כחלק ממסע פנימי נחשף לעולם המדיטציות האקטיביות ובמיוחד לעבודת התרפיה בנשימה. עבר מסלול להכשרת מטפלים בנשימה מעגלית (ריברסינג) ברמת אפעל וקורס הנחיית מדיטציות אקטיביות מבית אושו באשרם במדבר.

רותם הירש | בוליווד

בוליווד- כמו הוליווד אבל מהודו! עולם של צבעים בתנועה. הריקודים מהסרטים ההודים משלבים תנועה מחיי היומיום הומור ותנועות מריקודי הפולקלור והקלאסי ההודי וכן מושפע לאחרונה מריקודים מערביים כמו ההיפ הופ הסגנון הלטיני ועוד. קצב משוגע, מגוון שפות מהיבשת הגדולה ,קפיציות, חושניות, צחוק ,דרמה, בקיצור הנאה גדולה. על רותם: מגיעה מרקע במחול מודרני, קלאסי, ג'אז, אפריקאי ופרסי-סופי. השתתפה בפרוייקטים והופעות עם כוריאוגרפים מהארץ ומחו"ל. בשלוש שנים האחרונות מופיעה בהודו עם שתי להקות בוליווד- navdhara, zenith, כיום רקדנית בלהקת מיומנה.

טל אבני | קונטקט

המלודיקה - קונטקט וג'ם סשן- זה משחק , ואנחנו נלמד לשחק בעזרת הגוף, האינטואיציה החלל והזמן לבד וכלהקה. נהפוך את האבסטרקט למוחשי ובר נגיעה.. נתחיל מהאדמה, נלמד לנוע כתינוקות ונעשה את הדרך לטובה ,יעילה ומעניינת למעלה ועוד למעלה , רק בשביל ללמוד ליפול בחזרה לאדמה, דרך הלימוד נרכוש עוד ועוד ביטחון לשכלל את המשחקיות שלנו. *לאחר שנטמיע את החוקים , ניצור ביחד מרחב חופשי ובטוח שנוכל לחקור ולהנות בו, בליווי מוסיקה חיה . על טל: פרפורמר ואמן רב תחומי. יוצא להקת "אדמה", פעל ויצר במסגרות רבות, ביניהן קרקס פלורנטין, תיאטרון החדר ומוסך הגוף שהוקם ביוזמתו. סולן ההרכב הרוק Lubazuk. בעל רקע עשיר באמנויות לחימה וצ'י קונג ומלווה התפתחותי לתינוקות בשיטת פלדנקרייז. מלמד קונטקט ואימפרוביזציה כ- 10 שנים בביה״ס למחול ״הקבוצה״ ובעולם.

מיכל נדיב | נעים בין מרחבי החיים

הזמנה אל מסע פנימי אל עבר הכרה ומודעות חדשה, על מרחבי החיים המעצבים את חיינו. בסדנה נרקוד וננוע, כיחידים בזוגות וכקבוצה. נבחן כיצד התפיסה השכלית שלנו על מרחבי החיים מתיישבת אל מול החוויה הגופנית. החקירה התנועתית תהיה באמצעות כלים מעולם המחול, האימפרוביזציה והטיפול בתנועה: Marian Chace, Expression Primitive ועוד.. על מיכל: רקדנית, מטפלת בתנועה ומנחת סדנאות. בוגרת הסדנה למחול בגעתון, הנחתה סדנאות בלהקת המחול של ניר בן גל וליאת דרור. בוגרת הלימודים לתואר שני (M.A) בטיפול בהבעה ויצירה בסמינר הקיבוצים. בשנים האחרונות עובדת ומטפלת במשרד החינוך, נפגשת עם ילדים ונוער על הספקטרום האוטיסטי, עיכובים שפתיים, הפרעות קשב וריכוז, לווי הורים והנחיית צוותים ומעגלים.

שירלי ליגום | פלייבק

Dance- Story הוא אנסמבל תיאטרון פלייבק בתנועה בליווי מוזיקה חיה וקיים כשנתיים. שחקנים-רקדנים מקשיבים לסיפורים אישיים מהקהל ומשקפים אותם בתנועה וריקוד ללא מילים. הקבוצה מנוהלת אומנותית על ידי שירלי ליגום – מנחה, שחקנית וכוריאוגרפית בשיתוף עם מרט מיירוביץ' – מנחה ומנהל מוזיקלי. הרכב האנסמבל כולל שחקני פלייבק ותנועה ותיקים בתחום.

שני הברי | איזון והאזנה

מפגש בו נחוש דרך הגוף את פתיחת האמון לאחר ולעצמינו על ידי תנועה, נתינת משקל הבנת התומך/נתמך וחווית האיזון הפיזי (משול מעולם האקרו יוגה-therapeutic flying). דרך נתינת האמון באחר, נפתח אמון בעצמינו. שם נוכל להרפות מכל אחיזה, לנשום, לסמוך, להרגיש נחת רוח, הגוף הופך משכן, מנחת לרוח ופתוח לההאזנה לצלילי הקערות הטיבטיות והכילים המיוחדים. על שני: מוסיקאית יוצרת ומטפלת הוליסטית. מטפלת מוסמכת בשיאצו, ווטסו וטיפול בעזרת קערות טיבטיות וצלילים מרפאים. במשך 20 השנים האחרונות חקרה ותרגלה יוגה, צי קונג רפואי, תנועה טיפולית, קערות טיבטיות, קולנים, אימפרוביזציה בתנועה, ותראפיה בתעופה -אקר

רסילה | נשימה ומדיטציה

לנשום אל הלב: נעבור סשן נשימות דינמי לריפוי ואיזון הלב. מדיטציות נשימת הצ'אקרות: מדיטציה נשימות אקטיבית מבית היוצר של אושו שחרור מפרקים: עבודה בזוגות במגע רך ותנועה פותחת.

דיג'יי מיכל רוז

אילנית תדמור | קונטקט ואימפרוביזציה

קונטקט אימפרוביזציה היא טכניקת תנועה המבוססת על מגע, הקשבה ותקשורת בין שני אנשים, המפתחת יכולות לא מילוליות ליצירת קשר פתוח כנה. דרך הגוף ניתנת לנו הזדמנות מהנה וישירה לבדוק את עצמינו במפגשים שלנו עם אנשים שונים... על אילנית: אילנית תדמור מוכרת בעולם כאחת המורות המובילות בתחום הקונטקט והאימפרוביזציה. מלמדת ומופיעה בפסטיבלים ובסדנאות ברחבי העולם ובארץ היא חברה בעמותת הכוריאוגרפים ועמותת הקונטקט. הקימה את סטודיו PLAY לאימפרוביזציה ואמנות המופע, אותו היא מנהלת וכן ממשיכה ללמד ולהכשיר מורים מדהימים לעולם התנועה.

רווית יסעור | " תדרים בתנועה " לכוון את מיתרי הלב

לחיות את החיים זה ריקוד מקודש, ריקוד המתגלה בשפת התנועה והצבע. הגוף כמכחול רך רושם בחלל את סיפור חייך, צובע בצבעים זוהרים דיוקנך. בדואליות של קרבה ונפרדות ביחד ולחוד, הריקוד עם מפת הצבעים ייצור חיבורים במוזיקה ובגוף.בריקוד יצירתי, מיתרי הלב רוטטים לצלילי התדרים, הלב נפתח לשונה וחוגג עם הדומה. על רווית: מייסדת מרכז תדרים בתנועה מפתחת השיטה מנחה קבוצות בארץ ובחול ב - 28 השנים האחרונות מכשירה מנחי קבוצות ומאמנים אישיים בתדרים בתנועה.

אנה קניאל | ריקוד אפריקאי

ריקוד אותנטי, מקפיץ ואנרגטי, המגיע אלינו ממערב אפריקה. הריקוד האפריקאי הוא עתיק יומין, בסיסי, מקפיץ ואותנטי. המוזיקה מלאת אנרגיה וקסם. הקצב אינטואיטיבי וטבעי ממש כפעימות הלב. הריקוד האפריקאי מלווה בתיפוף חי והמיוחד זו התקשורת, ההקשבה והדו שיח בין הרקדן למתופף. על אנה: רקדנית, יוצרת ומורה למחול אפריקאי. מתעמקת וחוקרת סגנונות מחול אותנטיים- מחול אפרוקובני, סלסה, היפהופ ותיפוף גוף. למדה והשתלמה אצל מיטב המורים במאלי, ניו יורק, איטליה וקובה. בעלת תואר ראשון בתקשורת ותעודת מדריכים ממכון "וינגייט". כיום מופיעה באופן עצמאי, מלמדת במיטב הסטודיואים ומעבירה סדנאות בכל רחבי הארץ. בנוסף, לקחה חלק בלהקת "שגעון הקצב" ובלהקת "בנגורה"

סילבי גנדלמן | ביודנסה

כבני אדם נולדנו לחיות בשבט למרות שהעולם המודרני הכניס אותנו לעולם קר, אינדיוידואליסטי ותחרותי. מזמינים אותכם לחזור לחיי השבט של שיתוף פעולה, הדדיות, כבוד לזולת ואיכפתיות, לחיות באמפטיה ובהקשבה לצרכים של השבט. נתחבר לאינסטיקטים הראשונים שנשכחו במהלך חיינו. על סילבי: מנחה מוסמכת ומנהלת בית ספר להכשרת מנחי ביודנסה בארץ. הפוטנציאל הטמון בכם ולהשפיע בחוויותיכם על הסובבים אותכם ועל העולם. "ריקוד החיים" נוצרה בצ'ילה בשנות ה60 על ידי רולנדו טורו. ביודנסה היא שיטה של התפתחות אנושית המעודדת: אינטגרציה חיבתית רגשית, התחדשות גופנית אורגנית ופיתוח הפוטנציאלים הגנטים.

מיכל מזר | קול ותנועה

לברוא חופש קולי- נעבוד על יצירת קלות וחופש לשיר, להשתובב, לשחק עם הקול שלנו, לקפוץ למים. נשתמש בתרגילים מעולם השירה, המוסיקה, המשחק והתנועה. נשתמש בכוחה של הקבוצה לשיר ולתמוך ביחידים לבטא את קולם. נעיז ל'שורר' את עצמנו בהומור וביצירתיות, ונתחבר לפנטזיית 'הזמר' שקיימת כמעט בכל אחד מאיתנו. Playfulnes להיות ילד מחדש- ניתן לעצמנו רשות להיות נטולי ביקורת עצמית ולהתחבר לילד המשחק היצירתי שבנו. נשחרר אותו ונרגיש אותו שוב! דרך תרגילים מונחים בתנועה, קול, דימיון ומשחק, נתחדש ונשיל מעצמנו יאוש וציניות. ופשוט נשחק ונעוף! על מיכל: זמרת, שחקנית, יוצרת ופרפורמרית רב תחומית. בימאית, מורה לתיאטרון ומנחת סדנאות אימפרוביזציה. בוגרת תואר ראשון בסמינר הקיבוצים בבימוי והוראת התיאטרון, ותואר שני במכללת לסלי קולג' בטיפול בפסיכודרמה. בעלת ניסיון רב בהנחיה והוראת קבוצות מכל הגילאים והסוגים. בשנים האחרונות מתעסקת בעיקר בפרפורמנס ובמוסיקה. משתתפת במופעים שונים המשלבים- תיאטרון, מוסיקה, תנועה, תיאטרון רחוב וקרקס, ומקליטה את אלבום הבכורה שלה.

ענבר בן יהודה | עצירת תנועה בשיטת גרינברג

לזוז אל הלא נודע- בואו לחוות את החדש והלא ידוע – דרך תנועה ועצירה. בסדנה זו נגלה את הכוח, היכולת והאומץ שטמונים בנו בעת המפגש עם ה"חדש".יחד נחווה תזוזה בתוך אי-וודאות, נחקור את הפחד והאומץ, שמאפשרים לנו לגלות את הלא ידוע והלא מוכר.זו הזדמנות ללמוד להפוך פחד לרגע של כוח. נתרגל כיצד להפוך רגע של חוסר ודאות לאפשרות לגדול ולהתקדם אל עבר הרצונות שלנו. בואו לרקוד עם הפחד ולגלות את היכולות הטבעיות שיש בתוך כל אחד ואחת מאתנו. על ענבר: מדריכה מוסמכת ומנחה בכירה בשיטת גרינברג מזה 16 שנה, שיטה שהיא צורת לימוד מובנית דרך הגוף, ועל-פי עקרונותיה ענבר מלווה ומלמדת. המטרה המרכזית, שעומדת לנגד עיניה של ענבר היא ללמד כיצד לזהות ולהפסיק הרגלים גופניים, והתנהגותיים חוזרים, שמגבילים ומקטינים את החוויה והיכולות שלנו. בתהליך ניתן לרכוש כלים באמצעותם ניתן לעבור את המגבלות הקבועות שיש בנו ולהשיג שינוי ממשי בגופנו ובחיינו.ענבר מלווה אנשים בסטודיו שלה בתל אביב, וכן נפגשת עם קבוצות לסדנאות ברחבי הארץ.

יסמין להן | הופ דאנס

נסו להוסיף למרחב התנועה והריקוד שלכם צינור פלסטיק עגול ולא תאמינו לאן הוא יקח אתכם 🙂 על יסמין: מחשקת במרץ כבר 4 שנים. התחלתי כמשקיפה מהצד כשראיתי בחורה מהממת מחשקת ורוקדת לבדה בחופשיות עם חישוק. לקח לי זמן עד שאזרתי מספיק אומץ וקניתי לי חישוק משלי אך משם כבר לא הייתה דרך חזרה, זו הייתה אהבה ממבט ראשון. אני מזמינה אתכם להצטרף לסדנה לכל הרמות, ללמוד מספר תרגילים ולשלב אותם יחד לריקוד קצר, בואו להתאהב בחישוק.

אלון בן ארי טאי | צ'י וצ'י-קונג

קעת המשי – סדרה בסיסית המכילה את עקרונות התנועה של הטאי-צ'י. תרגול בזוגות לשיפור היציבה – חיבור לאדמה, עבודה מהמרכז, הרפיה ואיזון. צ'י-קונג- לפתוח את הבוקר בהתבוננות פנימה. נשימה והרפיה. תרגול ופיתוח תחושת האנרגיה בגוף. הזרמת והטענת אנרגיה. על אלון: מתרגל טאי-צ'י וצ'י-קונג כ-30 שנה. חוקר ולומד הקשרי גוף-נפש בדיסציפלינות שונות. נסיון רב בהדרכת קבוצות ויחידים. מטפל בגישה הנוירו-התפתחותית תפקודית. תלמיד של מסטר סדמוטו קוז'י מיפן ושל ניצן מיכאלי ועוד רבים וטובים.

ניבה חיים | פלמנקו

סדנת הכרות עם אומנות הפלמנקו! תשלב הכרות עם השפה התנועתית דרך תנוחות גוף מעצימות, מציאת מרחב המאפשר לנוע ולרקוע בחופשיות. נלמד פלאמס (מחיאות כפיים) וננוע איתם דרך המיקצב. נלמד לרקוד בית של בולרייה (מקצב רחוב היושב על 12 פעימות ) המאפשר לתקשר עם יתר השותפים לעשייה. נשתחרר בתשוקה ובחיות. על ניבה: מנהלת בית ספר ולהקת :"פלמנקו בגליל" .חברת להקת:"אנסמבל פאסיטו" פלורנטין . רקדנית ויוצרת עצמאית-מעלה ב26/4 מופע בכורה: "בגוף אני מבינה" מופע פלמנקו מודרני המשלב ריקוד ריפוי מוסיקה חיה פלמנקו מסורתית ודי ג'י אלקטרוני.

תומר אלוני | רידם תרפי קצב-תנועה-אימפרוביזציה

כל אדם יכול להביע את עצמו בחופשיות ויחד עם זאת, לפתח מודעות גוף, קואורדינציה, קשב וריכוז. תרגילי הקצב, נעים בין מקצב קבוע וידוע, לבין רגעי אילתור.הקצב, מתורגל דרך מגוון של טכניקות, בינהן; תיפוף גוף, תיפוף פה, תיפוף על דליים, מקלות ואלמנטים שונים. כחלק בלתי נפרד מתרגול הקצב נרכשים דגשים העוסקים בתנועת הגוף, היציבה והנשימה התרגול מתקיים במעגל ומעודד תיאום קבוצתי המעצים את הקצב ואת החוויה של היחיד. בנוסף, נוצר מרחב של אמון, בו ניתן לשחרר פחד ובושה, ליצור, לצחוק ולאלתר. מעגל הקצב, הינו כלי עתיק יומין ליצירת חוויה עוצמתית של גיבוש, העצמה ושחרור.

ווירו | קונדליני יוגה

קונדליני יוגה ומדיטציה ידועה כ"יוגה של המודעות" והיא שיטת תרגול עוצמתית שמרגישים את התוצאות שלה יותר מהר מבכל יוגה אחרת. בואי לנסות תרגול שיאפשר לך אפשרות לחיות בשיא החיוניות והמרץ עם גוף חזק ובריא ונפש מאוזנת ושמחה. קונדליני יוגה ומדיטציה גורמת לנו לנשום עמוק ולהרגע גם בחיי היום יום, להכניס מחזקת לנו מודעות להשאר בריאים ומאושרים עם מה שכבר יש לנו, להתרכז בטוב, מגבירה ריכוז ויצירתיות, משקיטה דאגות וחרדות ומגבירה אושר ושלווה. על ווירו: יוגה עבורי היא עוגן יומי לחיים מאוזנים עם גוף בריא וגמיש, ונפש שלווה ושמחה. תרגול קונדליני יוגה עוזר לכל אדם בכל גיל להתחבר לשלווה ולהגביר חיוניות ולב מלא הודיה תוך כדי חיי היום יום הסוערים והמאתגרים שלנו. ווירו מלמדת בהרצליה, רעננה, רמת השרון ורמת אביב.

סנגיב | מדיטציה ונשימה

מדיטציית נדברהמה- במדיטציה מיוחד זו מעולמו של אושו נזמין את עצמינו להתרכך ולהתחבר אל הלב, דרך המהום והקשבה לויברציה הטבעית של נגוף וכוונה לנתינה וקבלה התמקדות בשחרור - סשן נשימה מעגלית ליום האחרון של הפסטיבל, בו נתחבר כל אחד בתוך עצמו למתחים ומגבלות הנשמרים בגופינו.. מחכים ומבקשים שחרור והרפיה - אליהם נביא בעזרת הקשבה וביטוי כנה של עולמינו הפנימי, דרך הגוף והנשימה. סנגיב: בוגר הכשרת המטפלים של רישי וסוקי. מעמיק בתהליכי העבודה וההתפתחות האישיים בדרך המדיטציה והתעוררות התודעה, טיפול בנשימה דינמית אינטגרטיבית ~ ריברסינג, ביו-אנרגיה דוגל בגישת התרפיה והמדיטציות מעולמו של אושו. מאמין שסלילת דרך להתפתחות אישית ושינוי אמתי, מתקיימים כאשר אנו מעודדים הקשבה לצרכינו העמוקים ביותר ונותנים אמון באנרגיה הטבעית שלנו. אלו מאפשרים ביטוי בכל הרבדים - גוף, רגש ותובנה, כך נשחרר ממחסומים ונהיה חופשיים לחיות חיים אותנטי ומאוזנים.